Corleone Family näpunäited ja muud jura...

Go down

Corleone Family näpunäited ja muud jura...

Post  Commander on Mon Nov 30, 2009 4:46 pm

Corleone Family näpunäited

1. OMASTAMINE
Strateegia:

Kaitse postitsioonil...
1) Peamine mida peab tegema on ellujäämine, kui sinu grupeeringu liige/liikmed on omastamise punkti juures siis tavaliselt nad ei jookse peale, vaid tulevad aeglaselt ja varjuvad, see võidab aega, et omastada teatud punkt.
- Kuidas lasta ja millal ?
1) Kui lasta siis ainult siis kui arvad, et saad pihta
2) Millal lasta... Alusta laskmist siis kui isik jookseb või ei sihi sind. Kui isik laseb sinu poole või sihib sind teadlikult siis VARJU!

Ründe positsioonil...
1) Peamine mida peab tegema on ellujäämine
2) Omastamise punktid on enamasti Red Countys seega seal on puid, kui rünnata siis minna autoga võimalikult lähedale neile ja auto parkida nii et see oleks sinu grupeeringule kaitseks...
3) Don't Be a Hero - Ära ole kangelane, see tähendab seda, et kui sa arvad endast liiga palju ja mõtled et "Nüüd jooksen peale ja vb kui mul veab siis lasen kõik ära" ...Tavaliselt sellist asja ei juhtu ja saad mõtetu ürituse korral surma.
KUID VAHEL PEAB OLEMA KANGELANE
- Kuidas lasta ja millal ?
1) Kui lasta siis ainult siis kui arvad, et saad pihta
2) Millal lasta... Alusta laskmist siis kui isik jookseb või ei sihi sind ja samal ajal on kaitseta. Kui isik laseb sinu poole või sihib sind teadlikult siis VARJU!
3) Kui relvaks on M4 või MP5 või mõnimuu automaatrelv, siis on soovitatav teha katet, näiteks kui kahel sinu grupeeringu liikmel on automaatrelv siis annate teada millal teete nn Covering Fire, sel korral tuleb mängida automaatrelvadega isikutel kangelast, automaatrelvadega isikud liiguvad varjust välja ja hakkavad tulistama rünnatava punkti kaitsjaid, sellisel juhul kui toimub Covering Fire jooksevad käsirelvadega sinu grupeeringu liikmed lähemale rünnatavale punktile. Parimal viisil jõuavad su grupeeringu liikmed rünnatava grupeeringu auto taha varju, sel korral juhtub see mis juhtuma peab.
4) Kui te olete rünnatava punkti ütleme nii südames siis proovi võimalikult palju inimestele kahju teha, sellistel olukordadel ei pea varjuma kuigi oleks soovitatav kui on võimalik.
ALATI OLE TEADLIK OMA ÜMBRUSKONNAST!

2. AUSTUSE AVALDAMINE!


1) Alati tervita Doni enne kui Don tervitab sind, see näitab palju sa austad oma Doni.
2) Viisakas on, et alam rank kui Underboss avab Donile ukse.
3) Kui paluda midagi Donilt, siis lõpetuseks on viisakas Doni kätt suudelda, see näitab väga palju austust Doni vastu.

3. KUIDAS SÕITA AUTOGA TEEDEL!

1) Väikestel teedel sõita 50 km/h
2) Kihutada võib ainult siis kui keegi ajab taga ( vahel ka võmmi eest võib minema kihutada aga see peab olema väga hea põhjus miks minema kihutada, kui mingi väike asi, siis proovida asi ilusti ära klaarida ) , või on selline tee kus haruharva sõidab mõni ment...

Commander
Admin

Posts : 11
Join date : 2009-10-26

View user profile http://coreentertainment.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum